Danfoss Home Link Connect 014G0541

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v dotshop.cz

Bylo problematické získat potřebne informace hlavne o moznostech systému- výrobce se odkazuje na svoje webové stránky, kde však praktické informace chybí (v podstatě je pouze uveden instalační manual). Udělal jsem si svoje představy (později se ukázalo, že nebyly úplně správné) a zboží jsem objednal. Pár dní jsem experimentoval, k chybějící informaci jsem se nakonec dopídil a svoje původně trochu mylné představy poopravil. Systém funguje perfektně a splnil všechna moje očekávání, lituji, ze jsem neinstaloval dříve. Pohodlné ovládání, tepelný komfort v regulovaných místnostech a hlavně- při našem způsobu vytápění spotřeba paliva klesla zhruba o 30% (výrobce inzeruje až 40%).

Produkt nemá žádné parametry.

Danfoss Home Link RA 014G0002

Chytrá bezdrátová termostatická hlavice. Danfoss Home Link RA 014G0002 se používá spolu s řídící jednotkou systému Danfoss Home Link. Její pomocí lze mít přehled o skutečné teplotě a v místnosti regulovat topení na dálku pomocí telefonu. Všechny hlavice můžete nastavit stejně, ale také po jedné, v každé místnosti zvlášť. Hlavice je vybavená dětskou pojistkou a baterie jí vydrží až 2 roky.

Danfoss Home Link to je komplexní systém pro naprostou kontrolu nad teplotou vytápění ve vašem domě. Living connect komunikuje bezdrátově s řídící jednotkou Danfoss Link. Tento typ regulace Vám přinese kontrolu nad vytápění Vaší domácnosti. Living connect má všechny funkce jako living eco, navíc je lze bezdrátově ovládat z jedné centrální řídící jednotky Danfoss Link pomocí dotykové obrazovky. To znamená, že můžete nastavit všechny living connect najednou, a vytápění může být tak regulováno místnost po místnosti. Uživatelsky příjemné rozhraní s barevnou dotykovou obrazovkou činí Danfoss Link jednoduchým a efektivním zařízením. Je to jeden z nejpohodlnějších a nejvíce nákladově-efektivních způsobů, jak snížit náklady na vytápění ve vašem domově.

Klíčové vlastnosti:

• Chytrá bezdrátová termostatická hlavice na použití spolu s řídící jednotkou systému Danfoss Home Link
  • Bezdrátově komunikuje s řídící jednotkou a lze ji tak ovládat na dálku
  • Všechny hlavice můžete nastavit najednou, ale také místnost po místnosti
  • Teplotu můžete nastavovat po 0,5 °C
  • Je vybavená ochranou proti zamrznutí
  • Funkce zajištění rozhýbání ventilu zaručuje, že jí vždy snadno rozhýbete
  • Životnost baterie činí až 2 roky
  • Když má vybitou materii nebo nemá signál, upozorní vás
  • Dětská pojistka ji chrání před vašimi nejmenšími
  • Funkce detekce otevřeného okna
  • PID regulátor
  • Nastavení a spárování zařízení je jednoduché a rychlé

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v dotshop.cz