sygonix HT100 BT

8–28 °C
Typ
digitální

• Tichý a ovládání přes BT
    • Nepřesný v měření, je třeba volit vyšší kalibraci pro nastavení.

• splňuje co jsem potřeboval
    • nefunkční aplikace pro ovládání v Android 9

Funguje jak má, oproti obdobným modelům mě zaujalo, že displej nemá šetřící mód a svítí pořád.
    A také nefunkční aplikace pro ovládání, ale nezkoušel jsem na jiném než svém telefonu (Android 9).

• , zakoupeno v Conrad

Nic moc, na můj ventil chyběla redukce, hlavice každou chvíli hýbe s ventilem (a to i v noci, kdy by vzhledem k nastavení 16 st. topit neměla), spojení přes BT trvá někdy 30 sec., někdy 10 minut, dále pak poté někdy program zobrazí úplně jiné časy, než které jsou skutečně v hlavici.

Rozsah
8–28 °C
Typ
digitální

Ušetřete peníze Tento designový termostat umožňuje vytápět váš byt či dům přesně podle vašich potřeb. Náklady na vytápění lze snížit o až 30 %. Ovládání přes Bluetooth HT100 lze nastavovat manuálně pomocí tlačítek nebo přes Bluetooth. Aplikace „Sygonix HT100BT" je zdarma ke stažení z Google Play Store do smartphonu nebo tabletu. Made in Germany Termostat s ergonomickým designem. Vysoce kvalitní dvoubarevné pouzdro pro zajímavý vzhled termostatu. Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní materiály. Připevnění na topné těleso se provádí pomocí kovové převlečné matice. Smart Energy Control (technologie SEC) Díky inteligentnímu regulačnímu algoritmu PI nastavuje termostat teplotu v místnosti efektivně a podle potřeby. Tichý, neslyšitelný chod termostatu. Dynamický LED indikátor Dynamický LED indikátor zobrazuje fázi vytápění. Snadná montáž Montáž termostatu je snadná a nevyžaduje speciální nářadí, není nutné vypouštět vodu z topení či jinak zasahovat do topného systému. Ovládání přes Bluetooth·Dynamický LED indikátor·Nejmodernější technologie SEC·Kovová převlečná matice Ve smartphonu nebo tabletu musí být integrován čip s technologií Bluetooth Low Energy (BLE) Termostat na radiátor HT100 BT · Plastový adaptér pro RA, RAV a RAVL Danfoss · Android 4.3.

• Tichý a ovládání přes BT
    • Nepřesný v měření, je třeba volit vyšší kalibraci pro nastavení.

• splňuje co jsem potřeboval
    • nefunkční aplikace pro ovládání v Android 9

• - Cena pro hlavici s připojení BT je celkem příznivá
    • - hlavice nezobrazuje teplotu v místnosti
    • - programování z aplikace je pomalu horší než z menu
    • - program s nastavením přes půlnoc (do 00:00 a od 00:00) se do hlavice zapíše, ale na hlavici se nezobrazí, ani nefunguje
    • - aplikace pro telefony je naprosto příšerná, ale jedině z ní se dá zjistit aktuální měřená teplota.
    • - při 4 shodných ventilech v bytě se dokázala adaptovat pouze na dvou (hlavice jiného výrobce, které používám v domě neměly vůbec žádný problém)
    • - velice špatná možnost nějaké centrální správy.

Protože mám hlavice na dvou místech špatně přístupné, chtěl jsem mít možnost změnit program vzdáleně. Bohužel aplikace je příšerná a pokud chci například změnit program na dobu, kdy v bytě nebudu, raději se dostanu k hlavici, než bych nastavoval program.
    Hlavice je jen BT verzí, vůbec nechápu, jak se na hlavici bez BT zjistí teplota v místnosti? Nastavit topení bez znalosti měřené teploty musí být úplně šílené.
    Pokud chcete více hlavic než jednu, určitě zvolit jiný systém a připlatit si, tohle je opravdu nouzovka. Každopádně koupit jednu a zjistit, jak zareaguje na vaše ventily.
    Po roce provozu se hlavice nedokáží adaptovat ani na jeden ventil, hledal jsem důvod, vyzkoušel jsem adaptaci ventilu honeywell, elektrobock i uplně lowendový emos, všechny se adaptovaly bez problémů během pár sekund.
    Je to šmejd, který poletí z okna, vyhozené peníze, conrad už mi nesmí domu.

• Asi nejlevnější bezdrátová hlavice
    • Lze udělat ovládání přes čip s BLE, jelikož je protokol Comet Blue na netu popsán.
    • V aplikaci je vidět jen jedna hlavice, žádný přehled všech hlavic
    • Moc dlouho trvá připojení hlavice v aplikaci, i když mezi nimi přepínáte. Často se ani nespojí a musíte se pokusit znovu připojit. Když jich máte víc, je to na dlouho.
    • V aplikaci chybí ovládání aktuální teploty, i když to hlavice a protokol Comet Blue umí.
    • Nelze zjistit ani na hlavici, ani přes BLE , na kolik procetnt je ventil otevřen.