Nejnovější recenze ze sekce Hlavice pro radiátory

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 19. října 2023

• Design, provedení
  • Není hlučná
  • Spousta komponentů k instalaci
  • Komfort topení si na dálku z práce nebo z jiné místnosti
  • App může mít celá rodina pro přehled
  • QR pro stažení app nefunguje
  • Manuál není intuitivní
  • Odlišná teplota na hlavici a na našem termostatu v jedné místnosti
  • APP zpomalené reakce
  • Složitější instalace
  • APP se seká, když je tam více uživatelů

Tyto chytré hlavice beru jako komfortní řešení situace, kdy jsem v práci a doma si již chci zatopit a přijít do tepla. Nebo pokud ráno brzy vstávám, tak ať mám již nahřátou koupelnu. K tomu mi pomůže stažení aplikace (horší přes QR - nereaguje). Přístup všech členů rodiny do aplikace je fajn, ale při více uživatelích se seká. Při koupi hlavice nebylo na webu jasně patrné, že bych si k ní měla zakoupit i krabičku, která vše řídí na dálku. Bez krabičky (za další peníze) jsou to vlastně obyčejné hlavice. Do hlavic je nutno umístit další baterie, které sice byly součástí balení nicméně v aplikaci mi už nyní bliká rudá hodnota, že jsou baterie vybité a zřejmě bych je měla vyměnit. Byly tedy staré? Ta hodnota vždy jen problikne a zmizí, tedy nevím na čem jsem.

Elektrobock PH-HD23

Zakoupeno v TOP ARMATURY

• kvalitní výrobek

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Pracuje bezchybně s home assistant
  • rachetický .. jde velmi snadno sundat kryt ..
  • Nepříjemná hlučnost
Hama SMART set 176593

Hama SMART set 176593

Ověřený zákazník NEJCENY.cz pavel

Zakoupeno v NEJCENY.cz

OK

Zakoupeno v tipa.eu

• Udržuje nastavenou teplotu v místnosti
Netatmo Smart Radiator Valves NAV-EN

Netatmo Smart Radiator Valves NAV-EN

Ověřený zákazník Voltio Andrea

Zakoupeno v Voltio

- Koupila jsem celkem 3 hlavice. Postupně během dvou let přestaly fungovat všechny tři hlavice. Závada se projeví tak, že i když máte nastavenou teplotu buď manuálně přímo na hlavici nebo přes aplikaci, tak hlavice pořád topí a topí, přestane reagovat na nastavenou teplotu. Když se závada projeví zrovna v době, kdy se zdržujete delší dobu mimo domov, tak protopíte majlant.
- v hlavici nejde používat nabíjecí baterie některých značek (zn. Alza), jsou na ně zkrátka příliš slabé. Nabíjecí baterie zn. Panasonic mi vydržely cca 2 týdny.
- plastový úchyt (nebo spíše redukce) na topení není praktická, když ho utáhnete hodně, tak ho ničím neodšroubujete, jinak ho zničíte.
- po dvou letech jsem se vrátila ke klasickým hlavicím. Když sečtu čas a nervy, které jsem strávila nad různým nastavováním, neustálým kalibrováním, výměnou hlavic mezi jednotlivými topnými tělesy, studiem, abych pak zjistila, že problém není v chybném postupu, ale v hlavicích. Místo věnovaného času hlavicím jsem měla věnovat čas vrácení výrobku, což jsem bohužel propásla.

Ověřený zákazník Allegro.cz Tomas Kusak

Zakoupeno v Allegro.cz

Funguje dobře, nastavení je celkem snadné.

Přidáno: 15. října 2023

• Snadná instalace (zvládla to i ženská)
  • Desing (vypadá to moc pěkně)
  • Možnost ovládat přes aplikaci - volba teploty
  • Užitečná věc

Tuto hlavici jsem viděla u kamarádky. Nevěděla jsem, že něco takového existuje. Jsem moc spokojená.

Instalaci jsem zvládla sama. Vypadá to moc dobře. Pořizovala jsem si kvůli tomu i ZigBee Hub od Tesla Smart. Nedošlo mi, že bez Hubu to nebude fungovat skrze aplikaci. Funkční to je i bez Hubu, ale jen manuálně.

Co se týká zmiňované hlučnosti v jiných recenzích, já to vůbec nevnímám. Asi záleží, kde žijete. :)

Dokupuji na ostatní radiátory v bytě.

Netatmo Starter Pack NVP-EN

Netatmo Starter Pack NVP-EN

Ověřený zákazník CZC.cz ProchajJ

Přidáno: 13. října 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• Zatím mám krátkou dobu ale první hodnocení je že netatmo je promakaný .
  • Tiché a na zmněny teploty rychle reaguje.
  • Zatím žádná,jen ta cena mohla být meší.
GETI GTV03

GETI GTV03

Přidáno: 9. října 2023

jednoduchá instalace, funkční

Evolveo Heat M30 EVO-RV-M30SP

Evolveo Heat M30 EVO-RV-M30SP

Přidáno: 8. října 2023

(naposledy upraveno 9. října 2023)

• Tichý chod
  • Fungují i bez základny
  • cca 6 programů podle času
  • možnost nastavit jiný program na víkend
  • PID regulace nastavené teploty
  • Možnost ovládat na dálku
  • Možnost automatizace s ostatními prvky domácnosti (čidla otevřených oken)
  • Možnost ruční kalibrace měřené teploty
  • Čistý design
  • režim "otevřené okno" je nepoužitelný
  • cca po týdnu ztratí referenci na polohu zavřeno, je nutno znovu kalibrovat motor
  • časem pružinky baterie utrhnou kryt na baterie
  • nelze použít dobíjecí baterie
  • jedna hlavice vykřehla a ulomila se

Zkušenosti jsou po roce užívání. Cca po měsíci jsem chtěl hlavice hodit z okna, nepoužitelné, vadný sw. Menu se dá otočit, když si člověk najde návod, lze nastavit i hysterezi z 1°C na 0,5°C. Cca po týdnu hlavice ztratí referenci na 0=zavřeno, tzn. topí, ale ukazuje, že je zavřená, je tedy nutno kalibrovat = vyndat a zandat baterie. Kryt baterie mi upadl na obouch hlavicích, nekvalitní plast, síla od pružinek baterií utrhla bajonetový uzávěr. Pomocí Tuya API na dočasný demo účet, přes advanced nastavení každý den pomocí PHP serveru automaticky přepnu do režimu "force close" čímž resetuji 0. Přidal jsem pod baterie STEP UP regulátor 3.3V, aby fungovaly na nabíjecí baterie. Jinak cca 3x alkalické za sezónu. Od té doby naprostá spokojenost. Pokud žena otevře okno, hlavice se zavře pomocí automatizace v mobilu. Nebo hlavici donastavím na dálku mobilem. Dle zkušenosti snížíte teplotu v době vaření, večer automaticky snížíte teplotu v obýváku. Ráno si přihřejete pokoje, ještě než zazvoní budík, ložnici temperujete až večer před spaním. Vytiskl jsem nové kryty na baterie na 3D tiskárně. Letos ale jedna hlavice upadla z topení, pacičky pod maticí se vyhřály a vykřehly. Pokusím se vytisknout nové. Lituji, že jsem je nereklamoval hned, než jsem se v nich začal šťourat. Jakmile číňan zruší demo na API, budu je muset vyhodit. Až na popsané problémy fungovaly spolehlivě. https://www.zigbee2mqtt.io...

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 8. října 2023

• Design
  • Množsví montážních adaptérů
  • Samonastavení
  • Jednoduchost instalace v Smart aplikaci
  • Autonomnost
  • Nemožnost využít automatizaci a propojit hlavici s teplotními senzory
  • Nutnost používat Smarthub

Termohlavice Tesla TV500 je designově velmi povedená. Pro instalaci je v balení mnoho adaptérů a tak by neměl být problém nainstalovat na většinu běžně používaných ventilů.
K nastavení je potřeba SmartHub s protokolem ZigBee, bez něj není možné hlavici ovládat.
Po nastavení hlavice je potřeba upravit korekci teploty tak, aby byla v místnosti požadovaná teplota. Nelze v aplikaci automatizací propojit s snímači teploty a vlhkosti.
Tesla Smart systém je vhodný do bytů v panelových domech, nabídka Tesly je vcelku obsáhlá a cenově dostupná.

HERZ HERZ M 28x1,5

• Jednoduchá montáž
  • Příslušenství
  • I manuální nastavení
  • Tužkové baterie

Dobrý den, termostatická hlavice splňuje veškeré moje očekávání. Krásný design, velmi široký výběr funkcí. Čitelný displej a především pak jednoduché instalace zařízení- opravdu to zvládne každý. Za sebe velmi vřele doporučuji. Hlavní účel a to úsporu nelze zapřít! Prostě malý velký pomocníček ?

Ověřený zákazník tipa.eu Zdeňka

Přidáno: 2. října 2023

Spokojenost

Přidáno: 2. října 2023

(naposledy upraveno 2. října 2023)

• design
  • snadné ovládání
  • bezproblémová instalace
  • přehledná aplikace Tesla smart
  • inteligentní technologie
  • ovládání přes Wi-fi na dálku
  • chybí zde pojistka pro děti, nebo jsem ji nenašla
  • musíte si koupit Zigbee Hub
  • hlučnější

S testováním chytré hlavice jsem začala dne 09.08.2023.

Hlavici jsem ještě ten den nainstalovala. Nutno podotknout, že jsem žena a instalace hlavice na topení proběhla bez problémů. Nejsem žádný technický typ a vše jsem zvládla. Fotografie je pořízena ihned po instalaci. Ventil je kompatibilní s těmito typy : RA,RAV,RAVL a M30.

Dále je nutné si nainstalovat aplikaci TESLA smart, instalace je velice jednoduchá a rychlá. Aplikace je velice přehledná a nebyl žádný problém s připojením hlavice. Menší problém nastal, když jsem chtěla produkt ovládat v aplikaci.

Bez Zigbee Hubu to není možné. Pokud, ale chcete ovládat hlavici pouze manuálně, nemusíte si nic kupovat.
Koupi Zigbee Hubu doporučuji, protože Vám pomůže i při ovládání dalších chytrých zařízení od Tesly. Zigbee Hub, je vlastně taková centrální jednotka pro ovládání chytré domácnosti Tesla.

Vrátím se k hlavici. Návod, který je přiložený v krabici je velice stručný, měla jsem problém pochopit, jak mám produkt tedy zprovoznit. Vše jsem následně jednoduše dohledala v aplikaci. Kalibrace proběhla rychle a bez problému. Displej má velice hezký a přehledný vzhled. Mám byt sladěný do moderna a musím říct, že tohle se mi do bytu velice hodí, je to velice moderní zařízení. Ovládaní na dálku přes Wi-fi je bezchybné, akorát teplota se vždy lišila +/- o 1 stupeň, většinou byla teplota nižní než na ostatních zařízeních, nicméně stačilo opravit ten jeden stupeň na zařízení a již to bylo v pořádku.

Trošku mi na hlavici ze začátku vadilo, že je hlučnější, ale po pár dnech jsem to ani nevnímala. Jde spíš o zvyk.
Akorát termostatický ventil může ovládat úplně každý, vím, že se nemůže nic stát, ale nenašla jsem na zařízení pojistku pro děti. Nastavení teploty je totiž manuálně možné pouhým otočením. Zaznamenala jsem, inteligentní technologie monitoruje náhlé poklesy teplot, např., když se otevře okno apod., máte tedy neustálý přehled i na cestách, že se něco děje, a ihned proběhne reakce na minimalizaci nákladů za vytápění.

Je tedy více než jasné, že Tesla Smart Thermostatic Valve Style byla vyvinuta pro snížení spotřeby energie při vytápění nebo chlazení domu.

Tesla Smart Thermostatic Valve Style doporučuji. Mé hodnocení je 9/10. Mám v domácnosti další 4 topení, nyní přemýšlím o koupi a umístění na všechny radiátory.

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v tipa.eu

PRO MNE NAPROSTO NEVYHOVUJICI ZBYTECNE VYHOZENE PENIZE.

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v Huramobil.cz

NE,nedoporučuji, TESLA Smart Thermostatic Valve TSL-TVR-TV01ZG je porád offline !!!!!!

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2023

Zakoupeno v Huramobil.cz

objednal jsem celkem čtyři hlavice a jedna hlásí : zařízení je vrežimu offline !
produkt TESLA nedoporučuji !!!!!

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25